bitis

  • Karolina / karol / Kaja
    Karolina / karol / Kaja
  • Witek
    Witek

... a w zasadzie BITIS & BELLA BITIS, to dwie osoby - Karolina i Witek.

Projektantami stron jesteśmy od początku internetu publicznego, grafikami z wykształcenia, zamiłowania i pasji. Stworzyliśmy paręset ciekawych stron i całe mnóstwo innych designów. Nasze projekty powalają na kolana! Na kolana też wskakują koty z naszej hodowli Bella Bitis*PL.

kreowanie layoutu

to oczywiste, że głównym celem projektowania www jest sam wygląd strony. To podstawowy jej atut, choć ważna jest również intuicyjność witryny. Nasze artystyczne projekty zachęcają do oglądnięcia strony i zapoznania się z jej treścią.

zawartość strony

teksty na stronie internetowej powinny być rzetelne, zawierać krótkie, acz wyczerpujące informacje. Podstawą są jednak wizualizacje, zdjęcia i rysunki, wszystko to, co daje obraz opisywanych produktów, oferty, zagadnienia. Klient dostarcza nam zdjęcia nie obrobione, to my dbamy o ich reklamowy wygląd i charakter.

genialny pomysł

podstawą strony jest pomysł. Klient może zasugerować nam kierunek, ale od kreacji pomysłów jesteśmy my. Nie wyciągamy ich z kapelusza, ale powstają z naszej wyobraźni, a tę mamy nieograniczoną. I lubimy zaskakiwać.

gotowa strona

nad strona pracujemy on-line /na żywo/ do momentu aż klient będzie zadowolony, a projekt sfinalizowany. Nie ma miejsca na fuszerkę, niedociągnięcia i wady. Strona ma być wystrzałowa i taką oddajemy ją klientowi.

Facebook